| bmonik a întrebat:

Buna tuturor. mie mi s-a schimbat din nou facebook-ul si nu mia stiu cum sa atasez un link... m-am tot uitat dar nu vad decat "actualizeaza stare", "adauga fotografii" si "intreba"... are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| elenaaxdd a răspuns:

La stare atasezi link-ul si gata pune un link cu o melodiue si nici nu trebuie sa il postezi ca o sa veziwinking fundita>?

1 răspuns:
| FuckinShit a răspuns:

Un link pe fb poti sa atasezi apasind pe "actualizează starea"si in spatiu acela lipesti linkul`!