| izabbel a întrebat:

Buna tuturor, nu gasesc melodia Puya cu Alex velea - praf sa o descarc... voi ati gasit-o? ma puteti ajuta cu un site?

Răspuns Câştigător
| Bianche23 a răspuns:

Www.youtube-mp3.org copiezi linkul melodiei de la youtube dai paste pe site-ul unde ti l-am scris dupa care dai download. :* eu asa fac cu toate melodiile...

2 răspunsuri:
| Mysteriosgirl96 a răspuns:

Buna!
Incearca aici http://fisierulmeu.ro/......-mp3.html.
Sper ca te-am ajutat! >:D

| usaghuoahsuihif a răspuns:

Http://songr.softonic.it/
Descarca acest program, este gratis.
Aici gasesti ORICE melodie si o poti descarca chiar de pe youtube.
1 pas-deschide songr
2-apasa pe File
3-Apasa pe prima chestie care iti apare adica "descarca din youtube" (s-ar putea sa fie in italiana)
4-Iei linkul de pe youtube si-l copiezi, si-l pui acolo unde ai spatiu gol.
5-Apasa pe file audio si apasa ok.
GATA