| ღBuBuRuZaTaღ a întrebat:

Buna,tuturor! Pentru cei care vor sa ma ajute cu niste pareri despre 2 licee mai bunicele.Este vorba despre Matei Basarab si Mihai Eminescu:Cum este la mate-info la ambele licee? Dar profesorii,colegi, chiar si liceul in sine? Dar din ce dau bacul(profil mate-info) si daca este greu? Multumesc pentru ajutor si scuzati categoria!happy

1 răspuns:
| St_Tedy_1974 a răspuns:

Mihai Eminescu este un liceu bunicel de felul lui si ti-as recomanda sa il alegi pe acesta fiindca am auzit ca au profesori buni la toate materiile.