| shanur a întrebat:

Buna tuturor. Peste o saptamana am o aniversare. Implinesc jumate de an de prietenie cu o persoana tare scumpa din viata mea. Pu mine prietenia e ca aerul. Si as vrea ceva idei, sau sa-mi dati niste sfaturi ce as putea face... Sa fie ceva interesant si pe surprins de veste... Vreau sa-, mi bucur cea mai buna prietena. Merci anticipat! happy

1 răspuns:
| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Pai mergeti in locul vostru preferat sau la un concert, faceti lucruri noi, disrtactive si ar fi si mai amuzant daca v-ati filma ( sau var filma cineva ) ca sa aveti parte mai tarziu de niste amintiri super frumoase