| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a întrebat:

Buna tuturor:*

Sa va spun cevahee hee tata avea pe telefon un ton de apel cu un copil care spunea "nenea vedeti ca aveti un mesaj...nu il cititi? si pe urma tipahee hee" cam asa ceva era si am incercat sa caut pe net dar nu il gasescthinking

Si daca stiti site'uri cu tonuri din astea comice asa va rog spuneti'mi si mi'e site'ul am cautat... dar poate stiti voi alte site'urihappy

Mz:*:*

2 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Buna!
http://www.mobiles24.com/

Gasesti Multe tonuri amuzante, aplicatii, teme si alte lucruri :P
Succes :)