| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.Sa vedeti ce mi s-a intamplat.Am fost cu un tip un an si totul a decurs ok pana cand a trebuit sa o facem..asta dupa vreo 3 luni.Chestia e ca in pat am aflat ca el are probleme pe fond sexual.adica pe romaneste nu i s-a ridicat.El mi-a zis ca nu stia de asta pentru ca n a mai avut o relatie de un an.El a fumat mult intrecut si din cauza asta sa fie.A zis sa -l astept pana isi revine adica un an..Eu am fost virgina asa ca pentru mine nu a fost asa greu.Si dupa un an..aflu ca de fapt el si a revenit acum si nu mai vrea sa stea cu mine dar in schimb voia sa ma bage in anturaju lui.Amandoi avem peste 20 de ani. Mi a zis ca si fostele lui toate fumau iarba.El voia sa ma strice nu i asa? voi ce credeti ca voia cu adevarat? el zicea ca nu i adevarat ca nu avea intentia asta... Si in plus de asta mi-a zis sa-i ascund mamei lui ca are probleme pe fond sexual.multumesc

Răspuns Câştigător
| Softe a răspuns:

Probabil are totul planuit ca sa scoata bani de pe urma ta, oamenii care fumeaza iarba si care se drogheaza nu sunt deloc de incredere, asa ca ai grija si nu face tot ce zice el.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu pot sa stiu ce era in capul lui, dar da, e posibil sa fi vrut sa te "corupă".

| amyleemuffly03 a răspuns:

Ai grija

| Omusinguratic a răspuns:

Fond sexual nu-s dar vrea sa te faca sa te droghezi