| andreeafbz a întrebat:

Buna TUTUROR. Stiti niste vedete care au conturi pe Skype? daca da. va rog dati-mi-le si mie. dau fundite pentru cele adevarate. Si nu incepeti sa ziceti ca astea nu exista. Miley Cyrus a avut unul... pana si l-a sters. existau prea multi fani

1 răspuns:
| YoYo a răspuns:

Fetita de max 10 ani. Nu crede tot ce vezi pe net cu MileY Cyreus.Tu crezi ca ea isi lasa idu de skype me mess pentru toti fanii sa o scoata din minti? Are doar unu(probabil) cu care mai vorbeste cu prieteni, familie. NU pentru toti boracii prosti ...Acm sa nu fiu rau.sa zic ca tine.yawn. Sper ca te'am lamurit bye