| adriana899 a întrebat:

Sunt nedumerita de un aspect important
Eu lucrez intr-un hipermarket pe un salariu mic, minimul pe economie si de o luna am iubit.
El este foarte bogat, are vreo 5 milioane pe zi si este om de afaceri si ma place mult, noi ne stim de multi ani si relatia noastra s-a materializat acum pentru ca el era mai mereu plecat din tara.
El m-a rugat sa ma mut cu el in strainatate sa fiu pe picior mare si sa nu mai muncesc, practic sa ma intretina.
Precizez ca este foarte iuituor cu mine si are intentii serioase cu mine si este un iubit exemplar.
Nu stiu ce sa fac? Sa raman cu serviciul sau ma ma duc cu el:eu sunt indragostita de el dar nu vreau sa fiu intretinuta.
Ce as putea face?
Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in strainatate dar acolo daca nu vrei sa stai degeaba poti gasi ceva de munca. nu e bine deloc sa te lasi pe mana lui, nu stii cum iti face vant si ce te faci la altul in tara?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este foarte bogat daca castiga 5 milioane pe zi? aia e cam 3000 de euro pe luna aia e bogatie? pai daca esti asa indragostita de el du-te la el si acolo poti munci

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Are bani de buzunar poate 5 milioane. nu e ca toti au atatia bani de buzunar in Romania

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru noi da e bogat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muta te cu el si munceste acolo