| Byu_7191 a întrebat:

Sunt noua pe aici si as vrea sa va rog ceva happy. Sunt cu prietenul meu de 2 ani si as vrea sa ii fac cateodata mici surprize cum ar fi un biletel pe care sa scrie cat il iubesc sau lucruri din astea. Cine imi da si mie niste idei frumoase? Cele mai frumoase primesc funda :X

1 răspuns:
| ioa_8161 a răspuns:

Depinde ce fire e happyhappy daca e fire romanticahappy l>ai da pe spate cu poeziihappydaca ii plac mai mult chestiile(bratari >etc)ai putea sa ii faci o bratara pe care scrie te iubesc