| Ţiiţţţu a întrebat:

Buna tuturor:* un prieten ft drag mie a cazut la bac sh e ft suparat am vb azi putin sh abia de a scos 2 cuvinte chiar e ft ft ft suparat, as vrea sa stie ca i sunt alaturi, vreau sa i trimit un mesaj dar nu stiu ce sa i scriu sa il pot consola un pic va rog ajutati-ma dau funda promitlove struck dati-mi o idee ceva va rog love strucklove struck pooop

Răspuns Câştigător
| ioana_5848 a răspuns:

Servus! uite o idee de mesaj: "gandete-te ca sunt lucruri mult mai importante in viata decat un examen.crezi ca are rost sa te stresezi atat pentru un obstacol aparut in calea ta? incearca sa privesti partea buna: mai ai o sansa la anul. oricum.eu sunt alaturi de tine, asa ca daca ai nevoie de mine...stii unde ma gasesti. "
sper sa iti fie de folos. happy