| Amy a întrebat:

va rog frumos, spuneti-mi ce sa fac pentru a nu mai avea călcâiele asa de aspre si tari.nu stiu de ce le am asa, pentru ca nu fac munca in gradina sau ceva de genu, dar sunt batatorite, as vrea sa le am mai moi. ceva remedii? va multumesc.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În fiecare seară înmoaie foarte bine picioarele în apă calduță și apoi le masezi cu ulei de migdale dulci care hidratează și o pereche de șosetuțe care le pui după pentru o hidratare peste noapte.
Acele șosete le găsești la Avon sau Oriflame, sunt bune.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Le dai cu crema doina, sau din aia de fata. si porti sosete da din alea moi din bumbac chiar.

| VIPlidia a răspuns:

Foloseste o creama hidratanta, special de la farmacie in fiecare seara, ungele timp de 5m.

| eu_3382 a răspuns:

Incearca o crema de la farmacie sau cel mai naturist date cu său.