| adya7792 a întrebat:

Buna tuturor
vreau si eu cateva idei. vreau sa mi fac un tatuaj m am gandit la un mesaj care sa o 'divinizeze' pe mama pentru ca o iubesc enorm si apreciez tot ce face pentru mine ma gandeam la ceva 'mama fiinta suprema' sau 'mama e ingerul meu' ceva de genu asta. va rog dati mi niste idei
multumesc

2 răspunsuri:
| Biancaseba a răspuns:

Mama e de acord?:-)
daca da. o poti intreba chiar pe ea!
Si mai e si alta varianta, sa cauti pe google imagini cu desene tatuaje.
si eu am 2 tattoo:-D

| adya7792 explică:

Deci asta era un fel de cadou pentru ea nu o pot intreba ea e de acord nu are treaba cu asta.