| meryem200 a întrebat:

Uitati atrag niste privirii foarte bune de la barbatii femei adolescentii si adolescente dar nu stiu dc? Ma imbrac cum se imbraca selena gomez in tell me something i don't know pe la sfarsit de dansa cu dansatorii aia cam asa ma mai imbrac in fuste si rochii dar nu stiu cand trec pe langa cnevagata parca e shakira in parc. Adevarul e ca am si un club de 3 ani care fac parte eu si imca doua fete eu merg de fel in mijlos ci ele ma tin de cotdar fix pe mine pun ochii toata lumea si des primesc intrebarii de genul app la tot parcul vrei sa fim amicii amice faza e ca am si iubit si ma stie tot cartierul smekera. Dar plz spuneti-mi dc se uita lumea ca o impresie buna la mine?

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> O femeie frumoasa, sexy, senzuala, bogata (care detine un club.) normal ca atrage privirea barbatiilor/baietiilor/adolescentiilor, iar femeile/fetele/adolescentele normal ca sunt invidioase pe tine pentru ce ai. happy

---> Trebuie sa nu`i bagi in seama, iar asa vei parea si mai interesanta! happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Lora a răspuns:

Pai draga mea odata ce arati bine e normal ca lumea sa intoarca,capul dupa tine, fii mandra de lucrul asta, nu sunt multe care ies din anonimat. Pupici!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Stii ce e frumos in "lumea internetului"? Fiecare poate pretinde ca e oricine.Eu nu cred nimic din ce ai spus.Probabil da, arati bine.Dar nu prea cred ca e ceva de admirat la imbracamintea Selenei Gomez.Nu cred ca un barbat cu mintea intreaga ar aprecia stilul unei pitipoance Disney. Poti sa te minti in continuare ca nu afecteaza pe nimeni, doar mintea ta.
Bye!

| alexyutzamaxim a răspuns:

Pentru ca totii sunt negativii,daca te-ai imbraca normal te-ar ura totii,dar ca si selena esti ok,sunt fanawinking,asa ca, asta e, trebuie sa suporti ca esti populara.

| SweetCristina a răspuns:

Poi...asta insemna da te imbraci foarte elegant si oamenilor le place de tine si te igrijesti complet, mereu esti eleganta si nici nu sti esti populara asta insemna fato de aia se holbeaza toti la tine si la mine se holbeaza la mine si ma intreaba unde ma duc asa eleganta, fato asa ete viata in popularitate asa ca multumeste-te ca alti care nu au nici parte de cum sa arate deci sa nu crezi ca sunt o fata rea dar ma dau si mare dar cateodata sunt si normala. pupici pupici pupici frumushiko se vede ca esti inkepatoare asa ca mult noroc inkontinoare impresioneaza lumea incontinoare!

| bee2 a răspuns:

A aparut un site nou pentru adolescente, poate va intereseaza. Gasiti acolo absolut orice despre viata de adolescenta. De la sfaturi si articole de moda sau make-up la probleme sentimentale, probleme cu parintii, etc.Incercati-l si voi si spuneti-mi ce parere aveti. www.pto.ro
Pupici :)