| fffff_2591 a întrebat:

Buna uite vara trecuta am stat cu un baiat si ne-am tot certat si impacat si asa si dupa aceea am aflat ca a stat cu mine la vrajeala si acum 1 luna am stat din nou cu el de 4 ori si dupa aceea iar mi-a zis ca a stat cu mine la vrajeala, iar acum i-a zis prietenei mele ca sa-r impaca cu mine dar ar sta doar la vrajeala... Oare ma iubeste si ii e greu sa recunoaska sau doar sta cu mine la vrajeala (si-ar putea gasi si pe altele ca oricum se tot dau la el). vreau cat mai multe pareriiipuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| JustDoIT11 a răspuns:

Nu.ti fa sperante degeaba. e clar ca tipul nu te place... gaseste-ti un baiat care sa te iubeasca si sa te respecte (parerea mea) nu mai incerca cu el ca o sa te faca si mai mult sa suferi...ai spus ca il plac multe fete, deci are de unde alege. nu e un baiat de incredere. tu ramai increzatoare si nu te descuraja ca va vedea el ce a pierdut. multa bafta!love struck

| fffff_2591 explică (pentru JustDoIT11):

Dar il iubesc prea mult si nu cred ca o sal pot uitastraight face

| JustDoIT11 a răspuns (pentru fffff_2591):

Asa poti sa vezi cat de puternica esti...stii, du-te la el, spune-i: mars de aici, du-te dracu si vezi ca nu mai simti nimic pentru el..impotriveste-te sentimentelor tale..si o sesiune de shopping cu prietenele te ajuta laughing gaseste alt baiat si vei uita de el...e mai bine decat sa suferi din nou ca iti va spune iar ca sta cu tine din vrajeala. nu merita astflet de tipi sa suferi dupa ei.