| sandutza12 a întrebat:

Un băiat i-a propus verișoarei mele o întîlnire. Ea are 13 ani. Credeți că e normal să se întîlnească de la vîrstă atît de fragedă?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Nu e bine la 13 ani cine stie cati ani are baiatul si ce ganduri are. Parintii ei ce parere au? Eu nu prea cred ca ar lasa-o.

7 răspunsuri:
| ionutZzG30 a răspuns:

Nui normal.dar cam cati ani are partenerul? daca e mai mare nu-i prea bine.

| VampireBlood a răspuns:

Depinde ce fel de întâlnire, dacă ies prin parc să se plimbe şi nu altceva, e ok.

| Liiia7 a răspuns:

Depinde ce fel de întâlnire

| ๖ClaSSic a răspuns:

Întalnire. în ce sens? Nu văd nimic împotrivă dacă se plimbă prin parc sau mănâncă o înghețată, dar dacă baiatul e major. ar fi o problemă.

| Park1Suin a răspuns:

In primul rind eu am fost invitata si inca nu m-am decis daca sa accept sau nu.Asha ca te rog eu frumos, cred ca nu era nevoie sa postezi intrebarea.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Eu zic ca e normal happy, cat de cat, depinde si de partener. Eu vreau sa imi fac iubit in clasa a 4-a laughing. Stiu ca nu e normal, dar eu zic ca ar trebui sa o lasi happy, cum am zis depine si de partener, dar iubirea vine de la orice varsta, poate si la 100 de ani laughing.

| Park1Suin a răspuns:

Apropo,nu sunt suparata pe tine, si nici nu voi accepta invitatia baiatului.