| deny99denysa a întrebat:

un coleg de clasa a aflat ca il plac dar nu mea zis nimic iar acum in fiecare ora isi pune mana in falca si sta si se uita la mine, in pauze se baga i fata mea sau chestii din astea, imi trimite biletele in ora, imi trimite mesaje pe telefon, pe mess ma cicaleste, ma intreaba daca am prieten, i-a zis prietenei mele sa ma intrebe ce parere am despre el si cum cred ca arata.Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

La prima vedere da toata lumea ar spune asa din moment ce face aceste lucruri poate ca e chiar adevarat.

Dar trebuie sa fii atenta la un lucru, el aceste lucruri nu le facea inainte sa afle ca il placi, deci ai grija sa nu faca misto de tinewinking

succes>big grin

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Eu cred ca da. Daca nu te-ar place nu cred ca ar face asahappy

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

E logic ca te placehappy

succes

ßömþŌʼnįĶ

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Sunt sigura ca te place, dar e prea timid sa-ti zica smug
cine stie.eu zic ca daca nu face el primul pas, fa-l tuwinking

| alexandra2222 a răspuns:

Nu cred ca te place deoarece inainte nu facea asta.