| Myself_5723 a întrebat:

Un nou concurs va asteapta!
In fiecare zi la orele 14:00 si 17:00 vor fi expuse diferite intrebari de baraj la care va trebui sa raspundeti, in fiecare zi aceste intrebari vor fi postate la categoria "Adolescenti" si "Educatie si Cultura Generala". Cine va reusi sa raspunda corect va primi fundita garantata! Daca vor fi mai multe raspunsuri corecte se va face tragere la sorti, astfel reusind sa aflam numele castigatorului.Rezultatele vor fi expuse la ora 20:00!
Transmiteti acest mesaj si altor prieteni, pentru a le da sansa de a participa!

1 răspuns:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Dar care-i intrebarea?