| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună...un prieten de pe Instagram a pus la poveste la prieteni apropiați poza cu o frunza și spunea : Cealaltă jumătate puteai fi tu dar ești ofilită.
Ce înseamnă va rog frumos sa-mi spuneti?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.E o metafora banala care face referire la cum cineva putea fi jumatatea lui dar, fiindca persoana avea un caracter urat, incompatibil, s-a ajuns aici la postarea de pe Instagram.laughing

| Anonima181991999kkkk explică (pentru dullcat):

Mulțumesc enorm pentru răspunsurile pe care mi le dai și de fiecare data mă faci să mă simt mai bine happy

| dullcat a răspuns (pentru Anonima181991999kkkk):

Multumesc si eu.E frumos sa aud asta. happy