| 女時日水한국어 a întrebat:

Unde as putea gasi asemenea tenesi? :) http://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la magazinele cu produse sportive, www.okzii.ro.
Pa, pa.

| corolav a răspuns:

Nu se spune "teneşi" ci "tenişi". De la cuvîntul "tenis". Pantofi de tenis. Tenişi.
Caşi "bascheţi" de la "baschet". Ca şi "adidaşi", de la "adidas".

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Inter sport cred >>>>>

| aminutza a răspuns:

Incearca in magazinele Inter Sport. Da o fuga pe la mall si sigur vei gasi;). In cazul in care nu gasesti comanda online pe urmatoarele site-uri : www.ebay.com www.okazii.ro www.amazon.com