| Snicker a întrebat:

Buna,
unde as putea sa vad si eu online cu traducere Kyle xy toate sezoanele?
multumesc!

Răspuns Câştigător
| danutz94 a răspuns:

Scrie pe google.ro numele filmului urmat de cuvantul,, online" si sigur vei gasi ceea ce cauti.

3 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

Dar tradus?raised eyebrows

| ♥.Sagemix a răspuns:

Serialul nu a fost difuzat si la noi, deci ma indoiesc ca il vei gasi tradus... si eu l`am urmarit pe youtube, dar in engleza. Daca te descurci cat de cat cu engleza, vei intelege mai mult de 70% din serial.

| Snicker explică:

Au fost in jur de 18 episoade din primul sezon, pe Kanal D asta vara, dar nu le-am vazut pe toate ca nu zicea exact cand este, pe net zicea ca la 9:30 duminica si sambata si la tv era la alta ora si nu le-am vazut nici palea 18 toate... Dar nu stiu de ce nu a mai fost difuzat si nici pe site n-am mai vazut ceva cum ca l-ar difuza din nou.