| mycaela a întrebat:

unde imi arata pe facebook cati prietenii sunt intrati adica unde sa ma uit ca sa vad daca sunt intrati prietenii?

4 răspunsuri:
| IonelaNela97 a răspuns:

Buna! In partea stanga a pg de facebook! Daca nici unul dintre ei nu este online atunci sa nu te astepti sa iti aparawinking!
-Tot acolo in partea stanga a pg adica sub poza ta de profil! scrie si cati prietenii ai numai ca foarte micwinking

Răspuns utilizator avertizat
| unghiimov a răspuns:

Pai intra pe pagina contului de facebook iar in dreapta-jos a paginii(adica dreapta jos putin mai la stangalaughing) si scrie pe un dreptunghi gri "chat(cati prieteni sunt intrati, numarul lor)".
Sper ca te-am, ajutata!:X

| Nelu_Sabou_1957 a răspuns:

Câți prieteni am?