| COLLETE_3622 a întrebat:

Unde pot gasi ochelari wayfarer in Costanta? Imi plac foarte mult si as vrea sa-mi iau.Cam cat costa?

5 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Nu stiu de unde se pot cumpara in Constanta dar uite poti comanda de aici : http://www.okazii.ro/......ben-m.html

pretul : 25 lei ^_^

sper ca te-am ajutat :]

| COLLETE_3622 explică:

Sunt frumosi dar as vrea pe negru ca mi se pare cam urat pe galben. Oricum multumesc:X.

| ZumZz a răspuns:

Pai are si pe negru ^_^ eu tot de acolo mi-am luat ^_^

| Adds a răspuns:

Da' cel mai convenabil dupa net.eu am cautat in toata valcea si nu am gasit si m-am hotarat sa iau prin comanda dupa net.dar ochelarii wayfarer se potrivesc cu o fata hmm mai rotunda? dau funda va rog.:*