| nevermind_9666 a întrebat:

Buna!
Unde pot gasi un job part-time in Craiova?
Am incercat pe ejobs si bestjobs dar nu am gasit nimic

fuuunda

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca la McDonald's, acolo se lucreaza si 4 ore pe zi, daca vrei, sau acum ca vine martisorul o sa se dea anunturi in ziare despre vanzatoare martisoare, etc, poti sa castigi si acolo cateva zile!
Sau la impartit pliante, sau poate mai gasesti pe la ceva firme ca si contabila, in contabilitate primara, m e foarte simplu ca lucrezi doar intr-un program, sau facturista, depinde si ce varsta ai si ce scoala faci!