| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Buna,
unghiile mele sunt foarte moi, se rup ff repede si se exfoliaza la fel de repede,,,, c trebuie sa fac,, spuneti-mi cateva tratamente care chiar functioneaza... dau funda,,:X:X:Xms

Răspuns Câştigător
| loud! a răspuns:

Exista de la farmec(cred nu sunt 100%sigura)tratament pentru unghii contine vit b.se afla in sticluta la fel ca oja si nu e foarte scumpa in jur d 10leihappyla mine a functionat:*

sau stoarce zeama de la lamaie si tineti unghiile timp de 3 minute in zeama.repeta de 2x pe saptamana...si dupa aceea foloseste intaritor de unghi:*

3 răspunsuri:
| greenabstract a răspuns:

Foloseste intaritor de unghii, poti gasi in cataloagele avon si oriflame!

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Decat sa dai banii pe niste produse care nu sunt 100% sigure poti incerca o metoda usoara care nu costa bani. Asteapta sa iti creasca unghiile, incalzeste niste ulei intr-un vas si tine degetele in el cateva minute si repeta tratamentul de 2 ori pe saptamana. Stiu ca e ciudat dar chiar functioneaza. Bafta love struck

| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Metodele naturiste au intr-adevar efect! Zeama de lamaie si uleiul de masline o sa le intareasca.