| iubita23 a întrebat:

Buna,urmeaza sa merg in club si nu stiu cu ce sa ma incalt happy, tocuri nu am purtat niciodata, si as vrea sa port niste colanti tip latex, ce imi sugerati sa port si sa se potriveasca! dau fundita pentru cele mai bune idei :*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva cu un toc mai mic sau cu plataforma. Si laso moale cu bautura, amfetamina, droguri. daca nu vrei sa te trezesti violata de indivizii care misuneaza pe acolo.

| ElenaSA a răspuns:

Probabil ca te gandesti ca daca vei imbraca acest tip de colanti vei fi in centrul atentiei. Imbraca niste colanti obisnuiti si o bluza lunga, in culori vii.

| iubita23 explică (pentru ElenaSA):

Nu vreau sa fiu in centru atentie, daca voiam q siguranta as fi ales ceva scurt, ceva care sa-mi puna in evidenta..., dar m-am gandit la o pereche d colanti si o bluza peste fund, si am ales colantii tip latex fiindca cei obisnuiti nu-mi plac, nu port de obicei nici unii, nici altiiwinking

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, cauta sa incerci sa fii tu insati. Nu-ti strica piciorul si mersul. Fa in asa fel sa te ombraci, sa iti placa tie, sa te caracterizeze pe tine, sa te simti bine, sa nu te doara nimic.

| RebekahAndreea a răspuns:

Nu trebuie sa fii sexy, sau mai stiu eu ce. Iti poti lua si pantofi cu toc dar daca spui ca n-ai mai purtat niciodata nu iti sugerez. Iti poti lua niste opincute, ca nu moare nimeni, si se potrvesc, zic eu, cu colatii. Sau pantofi cu talpa ortopedica, sau niste tocuri cu toc mai mic, idk.

| Fistii a răspuns:

Daca ai o bluza de aceea mai lunga in spate merge cu niste colanti si o pereche de platforme.