| Pustoaica15 a întrebat:

Buna :*... urmeaza sa trec pe a 9a si as vrea sa va intreb ce profil este mai Bun dintre tonguerotectia mediului si Electric? mersi :X

Răspuns Câştigător
| justliviu_6668 a răspuns:

Sa inteleg ca esti fata. Daca mas pune in locul tau as alege protectia mediului deoarece poti ajunge inspectoare sau ceva de genu in schimb la profil electric nu prea este o meserie pe placul tuturor mai ales pentru fete oricum iti urez bafta si mult noroc

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci`n viata...dar protectzya mediului e mai buna, dar si mai greabig grin

| Dianaa94 a răspuns:

Protectia.zic eu pentru ca la pm sunt big grin

| XxLorexX a răspuns:

Buna, si eu trec pe a 9 a. Profilul electric e mult mai bun, dar cel mai bine e sa il alegi pe cel care iti place. Succes!