| anonim_4396 a întrebat:

Buna ...va implor sa ma ajutati.in tabara d evara tyrecuta am facut o prostie am trimis un bilet la un baiat care credeamn ca ma place pentru ca si eu il plac pe el si ele e fff nervos pe mine (nu il cunosc personal doar se prefacea ca i place de mine ca facuse un pariu cu amicii lui) si am auzit ca pe facebook exista o chestie prin care pot sa atentionez facebookul sau sa raportez la facebook ca o persoana de pe facebook vb urat sau jigneste etc si nu prea stiu de unde pot sa activez acea chestie sau ma rog sa il raportez pe acest baiat carre imi trimite incontinuu mesaje cu injuraturi profa lui de mate m-a prins atunci can dam trmis acel biletel si ma amenintza ca i spune profei sa i zica mamei va implor funda... vot orice

1 răspuns:
| Dany3l16 a răspuns:

Incearca sa cauti un buton deasupra mesajului pe care ti l-a trimis si dai pe un x... apoi iti vor aparea mai multe optiuni si dai pe optiunea care scrie,, raport spam"...asta e tot ce poti facewinking