| 2NE1cl a întrebat:

Va place trupa NU'EST? Care e membrul ce va place voua cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Imi place, imi place! Ii ador chiar. ♥ Am fost cu ei cand au debutat... nu aveam prea mare incredere, dar am zis: "Ehh, de ce nu? Abia ma pot lauda ca am sustinut o trupa inca de la debutul ei." :]]
Apare teaser-ul lui Baekho: WAAAW~!
O__O
Apare teaser-ul lui Ren: O SA ADOR FORMATIA ASTA GARANTAT! -- Ren m-a hipnotizat cu frumusetea lui --
Apare teaser-ul lui Minhyun: Ce frumos cantaaa~! Stai, il stiu de undeva... Ahh, Shangai Romance.
Apare teaser-ul lui JR: Omul asta e minunat! day dreaming Clar NU'EST va fi una dintre formatiile mele favorite.
Apare teaser-ul lui Aron: Oh God, e din America. love struck Si cu asta punct: NU'EST, te voi adora! ♥_♥
Melodia "Face". Ce sa mai spun? Super-extra-ultra-mega-exceptionala. In primele zile am ascultat-o non-stop, o stiu acum toata, poti sa ma trezesti la 4 noaptea ca eu o stiu canta. :]]
Am rezistat cu "Face" si "I'm Sorry" aproape 4 luni, pana sa aflu ca vor avea un comeback. Fericire pe mine cand a aparut "Action", a fost pur si simplu perfect! Am sarit prin camera, am urlat, mi-am zis: "Hehee~, baieti, ma bucur ca am aflat de voi. Nu regret ca v-am sustinut inca de la inceput." O ascult zilnic de o saptamana, am invatat-o si pe asta aproape toata, rapp-ul imi face probleme doar. xD
Noul album e genial, nu ma mai satur de el. Nu am un membru favorit, toti m-au fermecat prin felul lor de a fi, nu pot sa aleg intre ei, nu ma lasa inima. Ii iubesc, sunt cu siguranta o trupa de k-pop ce merita sustinuta, merita sa fie cunoscuta, deoarece baietasii astia chiar au talent! ♥
-- Ahh, scuze pentru istorioara... blushing --

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Daaa, îmi plac foarte muult love struck
Toți îmi plac cum arată. Sunt niște asiatici suuperbi. (Doamne, ce n-aș da să am un iubit asiatic )

● Melodia mea preferată este FACE.
Îi iubesc pe băieții ăștia. Respect faptul că ei, cântă pe limba lor. love struck

| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Mi-ati luat cuvintele din gura...serios acum!

| 拉维尼亚 a răspuns:

La nebunie, forever

| SoYong12 a răspuns:

Da foarte mult, am stat cu ei! In special Ren e cel mai drăguţ