| deliciossssss a întrebat:

va rog ajutati-ma. rolling eyes. Acum ceva timp am fost cu un tip. l-am iubit enorm si el ( stiu asta. ) dar era violent. cand era cu prietenii se dadea in spectacol. ma jignea, impingea. etc. si ma cam saturasem straight face nu il mai suportam la un moment dat ma exaspera cu telefoanele ma certam cu toti din cauza lui oh go on si am terminat-o cu el printr-un mod cam urat. dar altfel nu puteam. ( am pus un baiat sa se dea drept prietenul meu ) in fine. sa ajuns f f urat. a trecut de atunci vreo 4 luni si eu inca tin la el, inca f f mult. straight face ce pot sa fac? straight face aa am uitat sa mentionez ca mi-a facut in timpul asta destul rau... e o persoana razbunatoare. sigh dar il iubesc. straight face mereu ma gandesc la el. am avut niste clipe foarte frumoase impreuna. sad intrebarea este. CUM POT SA IL UIT? SA NU MAI GANDESC LA EL? mersi anticipat :***

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Pai nu este usor de uitat un tip mai ales daca ti-i foarte mult la elsad dar totusi se poate(din propria experientabig grin). poti incepe sa iesi cu alt baiat adica in sensul ca:la o plimbare, la un suc, etc si apoi poate relatia se va dezvolta in timp. dar dupa cate ai povestit nu se merita nici sa te gandesti la acel tip care ti-a facut atat rausad

6 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Distreaza'te cu prieteni, fa orice iti distrage atentia de la acest subiect!

Eu nu va inteleg...va jigneste, va bruscheaza da' tot ii iubiti.Doamne fereste!

| ZeWsSs a răspuns:

Pai gaseste-ti pe altcineva care sa te ajute sa treci peste cre sa fie alaturi de tine

| Andrre a răspuns:

Ceva de genu am patit si eu.

nu stiu ce ai putea sa faci. iesi cu prietenii, ocupati timpul cu ceva sa nu mai ai timp sa te gandesti la el. :*

| dolcedolecegabanad12345678899098 a răspuns:

Ar trebui sa nu te mai gandesti la el si sa iti gasesti un alt iubit. El era violent deorece nu te iubea si vroia sa scape de tine. Nu te merita, cauta un alt baiat. NU TE MERITA, E UN PORC! (apropo, cati ani ai?)

| BogdanaV a răspuns:

Eu spun să te uiţi la filmuleţul ăsta: http://nuepoveste.ro/film şi apoi să ne spui şi nouă dacă aşa vrei să ajungi. Crezi că eşti foarte urâtă, sau de ce crezi că locul tău e lângă un tip violent ce ştie să te respecte? O să creşti şi o să ajungi peste 3 ani să nu-ţi aminteşti cum îl chema. Meriţi ceva mai bun decât un bătăuş cu aere de vedetă de cartier.

| deliciossssss explică:

Selenagomez : am 15 merg pe 16, eu zic ca ma iubea am avut un an impreuna. dar asa era el. am incercat sa-l schimb sa ii arat ca greseste dar degeaba.