| DianaX a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma am o problema d la un timp am inceput sa imi rod unghiile si nu stiu cum sa ma dezvat de chestia asta p langa asta unghiile au inceput sa nu imi mai creasca asa de repede.laughingva rog ajutati-ma dau FUNDITZZAlove struckxX

3 răspunsuri:
| Biu_7672 a răspuns:

Pai uite ce faci. Te duci la o farmacie si ceri lac de unghii amar. Si eu am patit la fel laughing. Mi se pare ca exista si un lac de unghii pentru cresterea unghiilor.Cel putin asa zicea o prietena. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu Ana :d.

| Cristinaa933746 a răspuns:

Si eu patesc la fel laughing.Multi zic ca este pe tic nervos, dar nu e asa. Poate este obisnuinta. Uite eu am facut ceva.happy poate ca suna aiurea sau amuzant dar a mers happy.Mi-am dat in fiecare zi cu ardei iute pe la varful unghiilor.Cand vrei sa le rozi o sa simti gustul de ardei laughing.In legatura cu crescutu unghiilor or sa inceapa sa creasca dupa ce te obisnuiesti sa numai faciwinking.Bafta kiss. Sper ca te-am ajutat.love struck. Fundita?big grin