| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma.in trupa de dans a intrat un baiat nou si il cam plac.idea e ca el glumea cu mine si era mai atent cu mine decat cu cealalta colega a mea.azi am aflat ca acea colega il place si ea.am vorbit cu el daca o place si el a zis ca nu. dar acum nu stiu ce sa fac pentru ca eu il plac, il place si colega mea, el nu o place pe ea si nu stiu daca ma place pe minecrying. ce ar trebui sa fac? vreau sa stiu daca ar trebui sa renunt si sa il las colegei sau nu...si cum pot afla daca chiar ma place va rog sa m a ajutati :*

1 răspuns:
| Steff52 a răspuns:

Poi daca a fost mai atent cu tine.si ti-a si zis ca nu o place pe colega ta inseamna ca asa este.Si daca "il lasi ei" si el nu o place ii faci numa sperante.Deci in mod singur nu o ajuti pe colega ta.Eu zic sa mai astepti putin sa vezi cum va intelegeti.Si daca te place poti observa chiar din privirea lui. daca se uita intens la tine in timp ce dansezi sau daca doreste sa discute cu tine..eu zic sa fii atenta la detalii :* Succes