| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine. Mie nu imi place sa ma sarut cu limba big grin si i-am zis unui baiat aseara cand a vrut sa ma sarute ca nu vreau cu limba pentru ca nu imi place.Atunci el a inceput sa rada si m-a intrebat ca,, ce il cred copil.Asa de prost m-am simtit atunci! Va rog dati-mi sfaturi ce sa fac!:-s. e ceva anormal sa nu te saruti cu limba?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pierzi cei mai bunbig grin

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Pierzi cei mai bunbig grin

| Adolescenta a răspuns:

Nu nu e nimic anormal.si eu am prietene.chiar multe care chiar urasc chestia asta.la 2 dintre ele li s-a intamplat o chestie de genu ca tine. dar ele au zis.ca ar trebui sai respecte decizia.sh sa nu o puna sa faca daca ei nu-i place... iar daca tot insista. o sa se desparta de el.majoritatea baietilor au inteles thinking vb cu el. o sa inteleaga... Fundita?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cum sa fie anormal? Sarutul "adanc"[cu limba/french] este modalitatea de a-ti arata dragostea la un nivel mai profund si mai personal cu prietenul si este un pas important in dezvoltarea sexuala.

pa, pa.

| Helvete a răspuns:

E ceva normal tot ceea ce tine de tine si de preferintele tale. Daca unii nu pot accepta lucruri mai diferite, inseamna ca nu prea merita sa stai 'de vorba' cu ei. Mai bine lasa-l si gaseste pe cineva mai open-minded care poate accepta chestii mai diferite(in sens bun, bineinteles). E normal sa nu iti placa sa faci asta, asa cum e normal ca tuturor oamenilor sa nu le placa acelasi lucru.

| BubuuLinna a răspuns:

Ei biine... fa'o macar o data. sa te creada curajoasa iar apoi poate te va sartuta normal... dar daca continua asa inseamna ca esti facuta pentru el sad pentru ca un iubit adevarat care tine la tine te iubeste si te respecta. si are ff multa rabdare cu tine atunci!

sper ca ti-am fost de folos tongue fundita?:*