| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunacrying
va rog ajutati-ma si pe minestraight face
sunt cu X de 1 luna ne intelegem ff bine
aseara a fost ziua la un coleg de-al lui si ne-a invitat pe aman2 si ne-am dusoh go on asa si acolo am vazut o fata [care eu n-o cunosteam] si vine la el si il intreaba "ce faci X ma inseli?straight face " si a facut o fata de aia ":-l"
mie nu imi venea sa cred... dar el i-a zis sa plece pana nu se enerveaza si aia ma loat la injuraturi...oh go on boon eu am plecat acasa l-am lasat sa stea cu aia dar nu a stat s-a dus si el acasa eu mi-am inchis telu
si am intrat pe mess si el era pe mess m-a bagat in seama, si-a cerut scuzestraight face se ruga de mine sa-l iert pentru ce a zis aia si cica nu avea nici o legatura cu eaoh go on
eu nu stiu ce sa credcrying sunt foarte geloasa
dar el mi-a zis ca aia aasa s-a bagat la toate fetele cu care a stat si din cauza ei s-a despariti de ele...si ca nu vrea sa ma piarda si pe mine din cauza aleia
crying
si l-am pus sa aleaga ori sta cu mine ori ramane prieten cu aia
si a zis ca sta cu mine si aleia ai da ign si in ralitate nu o mai baga in seama
dar acum aia baga minciuni la elcrying [modifica poze cu mine straight face scriind pe poze "te iubesc z" ] sau ceva de genu crying adica alti baieti nu eloh go on
oare sa-l cred?straight facecrying
ajutati-ma

dau funda la raspunsul cel mai folositorwinking:*

ps:ew vreau sa-i arat lui X ca ma doare ce face aiacrying

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Acum gandeste! O sa lasi o necunoscuta sa iti sctrice relatia?:-o
Este mai mutl decat evident ca aia este o retardata din toate punctele de vederelaughing
Daca era fata desteapta nu facea ce a facut.Si e clar ca el nu avea nici o legatura cu ea pentru ca daca avea ea reactiona exact cum ai reactionat tu cand il vedea cu tine:pleca nu incepea sa faca scandalul pe care l-a facut.
Nu ii da satisfactia sa va vada despartiti!

7 răspunsuri:
| 1112 a răspuns:

Pai vorbeste cu el... nu e cazu sa faci o greseala si apoi sa o regreti.winking

spune`i cu adevarat ce simti... si incearca sa mai afli ceva despre fata aia si daca chiar te-a inselat atunci oviderzen fratewinking

bafta:X

| Grimalkin a răspuns:

Phh, grea situatia. Tipa aia chiar e nesimtita. Oricum, daca X te cunoaste si tine cu adevarat la tine, va ignora toate pozele editate de aia sau ce ii spune. Si tu la fel: daca tii la el, incearca sa faci abstractie de tipa aia. Incearca sa vorbesti cu prietenul tau si sa lamuriti situatia. Oricum, daca ii da poze editate, de ce ea ar avea pozele editate "de tine" si tu nu?! In fine, mult succes :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea modifica poze cu tine asta inseamna ca incearca sa va desparta si ca totul a fost doar o minciuna... eu zic sa vb clar cu prietenul tau si sa-i spui ca sa-si potoleasca prietena pentru ca pe tine te deranjeaza rau comportamentul ei. Eu zic sa nu te desparti de elhappy

bafta:X sper ca ti-am fost de ajutor

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ar trebui sa i zici prt tau ce face atrfa aia si apoi sa vorbiti serios! stiu ce simti si eu am patit-o sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grinDD. Ce-am mai ras. E greu. Eu zic sa-l cauti pe Y, dacă nu merge cu Z şi X

| KidutzuLuvv explică:

Mdaoh go on a si scos-o acum de la igghappycrying

| Darkz a răspuns:

Fii atenta>daca te iubeste Mr. X o sa o lase pe aia si daca nu va fi cu ambele deocamdata zi la parintzi si vb cu iubitu` daca pare misterios PARASESTE-L1! OK>?