| claudya14 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Sunt din jundetul Suceava ...cine stie unde se pot face cursuri pentru unchii si coafor? conteaza varsta? adica trebuie sa ai o varsta anuma? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

Eu am 15 ani si fac cursuri de manichiura, pedi, coafor, masaj.
Si platesc 10 milioare. dureaza 4 luniwinking
Si uite..cauta in orasul tau nume de saloane si apoi cauta pe facebook..de exe la mine: Salonul monalisa, l-am cautat pe facebook si i-am intrebat-o daca se fac, si ea mi-a lasat nr.bafta

| claudya14 explică (pentru Patricia96):

10 milioane pe luna sau tot cursul?big grin

| Patricia96 a răspuns (pentru claudya14):

Tot cursul..si iti multumesc ffrumos pentru funda

| claudya14 explică (pentru Patricia96):

Multumesc si eu...:*