| RockOut4ever a întrebat:

va rog ajutati-ma! vreau sa ma razbun pe o tirfa, pe o fata pe care o urasc din tot sufletul, deoarece mereu ma umileste in fata la toti si vreau sa o simta pe pielea sa cum e sa fii injosit. Va rog ajutati-ma printr-un plan de razbunare, dati-mi ceva idei, numai va rog nu-mi spuneti ca nu-i frumos sau chestii de acest gen,,, mersi mult, dau fundita celui care cu adevarat o sa ma ajute.
PS : e pitzipoanca rau

2 răspunsuri:
| Mоиica a răspuns:

Pai,daca o urasti din tot sufletul cred ca ar trebui sa-i cauti punctul slab si sa-o ataci cand se asteapa mai putin, sa-i spui cea ce crezi in pace si sa o lasi sa nu se mai bage in viata ta. Dar pana la urma e alegerea ta. Bafta :*

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Pai intoarcei vorba.cand mai te injoseste spune-i ceva care sa o umileasca pe ea...de ex:macar eu nu sunt o pitzi ca tine care nu stie decat de rujuri si pantofi... ceva de genu.depinde de ce zice

fundaaA?