| Marrythenight a întrebat:

Va rog. cititi tot.

Incepusem sa vorbesc cu un tip cu 3 ani mai mare.Ma intelegeam super bine cu el, si am fost impreuna o sapt doar, chiar daca invatam in acelasi liceu, nu ne vedeam niciodata ( el e dimineata, eu dupa amiaza ) a vrut sa ne intalnim, sa chiuleasca de la o ora si nu a mai putut ca aveau o testare de dat ( si asa e, stiu sigur ) si-a cerut scuze.Pe facebook vorbea foarte frumos cu mine, chiar foarte frumos.Mi-a zis ca ma plac mai mult decat o simpla prietena. Apoi mi-a dat un mesaj ca ar fi mai ok sa nu mai vorbim, ca el are sentimente pentru fosta si nu vrea sa ma foloseasca sau sa si bata joc de mine pentru a o uita pe ea. Aseara am fost la o petrecere si era si el, si mi-a dat mesaj unde m-a intrebat ce fac si daca ne putem vedea, i-am zis " parca ai spus ca ar fi mai ok sa nu vorbim " si el a zis " poate e " A venit langa mine, am vorbit, am dansat cu el, si la un moment dat m-a pupat pe obraz, ma tinea in brate si stateam foarte apropiati. apoi m-am dus la masa sa beau ceva, si el s-a dus la masa lui, unde a dansat cu niste colegi si colege. Nu am mai dansat apoi cu el.Am vorbit si zi dimineata si i-am zis a fost draguta faza cu pupicul si a zis " mhm big grin " si cum as fi reactionat daca ma saruta la care i-am zis caa as fi acceptat, apoi a zis " e bine de stiut " si am mai vorbit cu el, acum e iesit, a plecat la aniversarea cuiva.Il plac, dar oare el ma place? de ce face chestiile astea, de ce asa nehotarat?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred. Cred ca isi bate joc. Nu-l mai baga in seama si scoate-l din lista Facebook. Vezi apoi cum reactioneaza. Eu, cand mergeam cu o fata dansam o data cu toate fetele din gasca apoi dansam numai cu cea care a venit. Pe tine te-a lasat de fraiera.