| angelica02 a întrebat:

Buna va rog frumos lasati-mi un sfat de la fiecare utilizator vreau dau funda:nu stiu ce sa fac dar fara jigniri nu stiu cum o sa ma credeti dar trebuie sa marturisesc cuiva asta:-am indragostit de un preot si nu stiu ce sa fac asa simt eu am o atractie fata de el dar eu nu vreau asta, dar nu pot sa ma opun sentimentele! multumesc frumos pentru cei care sunt dornici sa ma ajute sa scap de acest pacat:*!

Răspuns Câştigător
| Korb a răspuns:

Poi,nu e pacat sa te indragostesti.dar parerea mea pacat e dupa ce te indragostesti, ce faci? sfatul meu..incerca de uita-l pe acest om, nu te gandi la el si cauta pe altcineva, stiu cum e dar daca o perioada iti scoti din cap totul despre el, si nu-l mai vezi o sa-l uiti, sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Ummm...De ce ar fi pacat?! Doar daca nu esti maicuta! Badum-tsss!(gluma seaca). Nu e nici o problema ca te-ai indragostit de el, si in nici un caz un pacat.JESUS! Este preot, nu calugar.Se...poate casatori, poate avea relatii, chestii de genul.Si daca nu e de varsta ta incearca sa treci peste si sa gasesti un baiat potrivit varstei tale!

| Carmen100 a răspuns:

Simonaraluca are dreptate. Poate nu e dragoste, e doar o afectiune, ca de la tata la fiica. O sa-ti treaca happy