| pupsik2000 a întrebat:

va rog frumos niste status de prietenie sau ceva vesel mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| kuchikisan a răspuns:

Buna!
ųïŧε ƈą þσŧ si ∱ąŗą ŧïŋε :х si ïŋƈą ɓïŋε :-х↑؟
╚»♥ Ssh euu` ღ Te ίußesς ίиίмa мea ♥«╗
ღ Te ίußesς ίиίмa мea3
ღ Tέ iubέέScc MaccŠiimღ
śa тє pup diяєcт pє вoт
ღ Tέ iubέέScc

Numai numai pentru ea
doar pentru zanica mea
m`ai dat peste cap de tot….
Ho nebuno nu esti foc.

1. Daca trece un minut
ma i`a foc sa te sarut ma
i`a foc de tine rau
ahh mancati-as botu tau
Tuh sa taci cand vbesk eo..nu.mi place sa minti cand mint si eo..nu.mi place sa-mi spoi "PA" asta e replica meah….
Hay zdreantso iesi in fata Da.i tu pofta d viata Arunca gesturi d tarfa din tine Suge.o km stii tu mai bine Te crezi mai buna k mine Dar el se pisa p tine Shy ma alege p mine
Daca te gandesti tot la ea! ti-a furat`o Ca tu prostuu` ai lasat`o
Te las` sa faci ce vrei u …doar stii bine ca intr-o zi…ai sa te intorci tot la mïne ..Sy q lacrimi in oki o sa-ti spun "pleaca! mi-am dat seama k nu erai pentru mine!"
Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum.sunt reteaua tinereti.dar si fiica frumuseti.sunt fitoasa cat se poate. tupeista pan’ la moarte.indrgita si stilata.ASTAI FATA ADEVARATA.
Când мă pяives†i` ce яegяe†i мai мuℓ†`~? Lucяuяiℓe pe caяe ℓe`ai avu†` `sau sanseℓe pe caяe ℓe`ai pieяdu†` •
A®atå`i că o iubeşti`♥, ßå` nu ƒii p®øst` ● Pune`ţi d®acum şi tu o dată ╚»`iniмa `n ƒøℓøs`:╳
Fetele sunt k niste bibelouri…. trebuie ingrijite, dar totusi si iubite….dar cand un baiat trece pe langa ele, le sparge si le zice :LA REVEDERE

Toti suntem in stare sa cucerim o fata, foarte putini suntem in stare sa o pastram langa noi.

Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!
1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama
2.Nu mint!
Pentru tine nimic nu mai simt.
3. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine
4.Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export
5.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine
Sper sa-ti placa! kiss

2 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Cui îi pasă, un prieten rămâne acolo, chiar şi când greşeşti

Când plângi îți dai seama de adevărații prieteni iar când alții plâng îți văd adevărata față

Prietenii adevarati nu te alinta mereu. Te mai fac si "prost" ca sa vezi unde gresesti.

Prietenia adevărată e atunci când, după ce spui un secret, NU trebuie să mai spui „Să nu zici la nimeni."

Îmi plac chiar şi persoanele false. Ele mă ajută să-mi dau seama cine îmi sunt adevăraţii prieteni!

O credeam prietena mea, sora mea. nu târfa care se dă la el până şi în preajma mea

Am invatat ca si cel mai bun prieten poate sa fi actor deci orice ai face, e mai bine sa nu spui tuturor!

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii.

Vreau un băiat care atunci când sunt cu prietenele să-mi şoptească la ureche, tu eşti cea mai frumoasă!

Sincer, chiar nu-mi pasă ce cred alţii despre mine. Sunt fericită atâta timp cât am prieteni care să mă susţină :X

restul le gasesti aici sunt foarte multe ->> http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri&q=prieten

| AnonimmANNONIMM a răspuns:

Gasesti tot ce vrei pe Citate.ro

Funda?