| LovelyAnna a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati o dieta pe care ati tinut.o si care stiti ca functioneaza! fundakiss Multumesc

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Uite vezi aici niste ddiete foarte bune si exerciti nu numai diete plus valorile nutritive ale alimentelor http://dietapentrutine.blogspot.com
Numai bine.

| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Sunt doua diete pe care le-am tinut si care au functionat.
1. Mananci absolut totul fiert...chiar si fructele. Fara sare, fara niciun condiment. Asta e cea mai eficienta.
2. Mananci odata pe zi de preferinta dimineata un mic dejun lejer (ex. un ou, putina branza, doua felii subtiri de paine, ceai/lapte) Si seara un fruct dar nu banane.
Nu trebuie sa uiti de apa, cel putin 2 litri pe zi. Daca iti place, poti sa pui si lamaie in paharul cu apa.
Iar pentru tonifierea corpului, fa putin sport...gen, danseaza pe melodii ritmice in casa cam o ora pe zi. Are efect.
Mult mult succes!