| bianca123456 a întrebat:

Buna!
va rog mult spuneti-mi si mie ce s`a intamplat in episodul de ieri (8 iulie) si alaltaieri (7 iulie) din saracii tineri bogati
multumesc

3 răspunsuri:
| Raul_6835 a răspuns:

Nu gasesti pe net nuhee hee? nicci eu ei bine cam pe scurt Esteban a mintit-o pe Alehandra ca pleaca in insulele nu stiu cum cu mama lui si el de fapt pleaca cu iubitasa:isabella alejandra afla si il intamina la aeroport sa-i spuna vreo doua adica nu stiu ce ca cam asa s-a trm episodul de ieri; tocmai cand s-a indragostit si ea de esteban a aflat ca o minte si acum vrea sa i-o plateascahappyabia astept sa vad cumlaughingsi in celalat daca mia imi aduc aminte ceva au aflat toti ca Diego e homo si s-au certat in clasaa depsre tema asta si s-a trezit una sa zica(in apararea lui ca e lezbi)din cate mai stiu sarmanul David tot ii vede exact atunci cand Esteban si Alejandra se sarutaangrysi alehandra acum s-a purtat urat cu Davidangrymie imi place de david si ea si nu-mi place ca ea il place pe esteban(tipul cel rau)cam atat interesant nimic de pierdut:*uitate azi si se leaga toatehappyhappytonguete pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4bCNcIilmlU&feature=related

sper sa iti fie de folos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te si la urmatoarele capitolebatting eyelashes:*:d