| Lolalita88 a întrebat:

Bună,vă rog să îmi răspundeți la această întrebare că îmi trebuie la un proiect, în ziua de azi mai suntem cavaleri? happy

2 răspunsuri:
| DarkJoice a răspuns:

Buna!
Cavaleri exista peste tot, atat in trecut, cat si in prezent si, desigur, vor fi si in viitor. Dar, desigur trebuie sa stii unde sa-i cauti. Daca o persoana este de felul sau amabila si respectuoasa, aceste aspecte n-o sa poata fi schimbate de nimeni, niciodata.
Oricine poate fi cavaler. Asta o gasesti in adancul sufletului.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cavaleri din aia cu sabie si armura nu mai exista, gentlemani mai exista, dar mai rar.