| roxana123pwp a întrebat:

Buna va rog sa imi spuneti si mie cum pot sa imi fac suvite cu hartie creponata adica sa se vada ca acum 2 zile mi-am facut dar stiti cum? Deci mi-am luat un castron cu apa fierbinte si am rupt cateva foicele de hartie creponata roz, s-a colorat apa iar dupa mi-am bagat parul acolo si dupa 30 de min mi l-am scos si m-am dus la baie sa ma usuc cu feonul dar mam uscat si nu se vedea nimic iar eu am si parul inchis castaniu si vreaus a mi se vada suvitele dar nu stiu cum

1 răspuns:
| Seretaneva a răspuns:

Pune mai multe foite in apa sau foloseste alte culori care iti vor deschide culoarea parului tau!