| carlapisicutza14 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, dati-mi niste sfaturi.Am avut un prieteni cu care am stat 7 luni impreuna,dar ne-am despartit fiindca o fata i-a spus mai multe minciuni, insa el nu m-a crezut pe mine ci pe ea.Acum e impreuna cu ea de 2 zile,dar eu il iubesc foarte mult. Dati-mi niste sfaturi, dar va rog fara jigniri.Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| itzy8 a răspuns:

Dupa 7 luni de zile, el o crede pe aia? foarte urat. inseamna ca nu a avut incredere in tine!
Eu zic sa incerci sa il uiti, mai tarziu isi va da seama ce a pierdut! bafta :*

| carlapisicutza14 explică (pentru itzy8):

Multumesc foarte mult... :*

3 răspunsuri:
| Aramyx a răspuns:

Pai daca nu te-a crezut pe tine inseamna ( cred eu) ca nu te place. Daca iti place de cineva ai incredere in el/ea. Dar daca vrei sa te impaci cu el ( nu prea iti recomand asta ) adu-i niste dovezi sau argumente cu care sa-l convingi ca tu ai dreptate.

| carlapisicutza14 explică (pentru Aramyx):

Mda,dar nu am dovezi...I-am spus si fetei aleia sa ii spuna adevarul ca pe mine nu ma crede insa nu i-a spus fiindca ea a vrut sa fie impreuna cu el.Ea intotdeauna se baga in relatia mea cu el.