| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati de cateva saptamani sunt foarte trista, am incercat orice pe deasupra ma mai si plictisesc!
Dau fundita!
Ms!

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Pai probabil esti la varsta adolescentei si ai probleme cu dragostea, asa-i? Ce sa zic?thinking incearca sa faci ceva constructiv. Cand vii de la scoala concentraza mai mult pe studiu, mai citeste o carte, uita-te la seriale, fa plimbari!:*

2 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Dupa scoala mergi cu niste colege in oras, la o ciocolata calda sau mai stati un pic pe banca si mai vorbiti.Te vei simtii mult mai bine comunicand cu alte persoane:*! funda?

| hedavid a răspuns:

Asa este in adolescenta,poti incerca sa-ti petreci timpul cu prietenii fie ca vrei fie ca nu, si eu am trecut printr-o perioada de,, depresie'' chiar daca nu aveam chef de nimic...prietenii mi-au redat energia...