| XxMorenaXx a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Este important pentru mine..Am o problema destul de dificila. laughing Imi place de un baiat, si luui ii place de mine dar nu stiu ce sa fac pentru ca mama mea nu ma lasa sa umblu cu baieti. Ce as putea face in cazut acesta? fundita :*

3 răspunsuri:
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Uneori mamele vor sa ne protejeze, nu vor sa facem aceleasi greseli ca si ele.
Poate crede ca baiatul este rau.ori nu stiu...
Daca voi va placeti unul pe celalalt si vreti sa fiti impreuna nu stiu de ce ar fi rau sa nu fiti.
Pana la urma lucrurile se rezolva de la sine.
Este c-am nasol deoarece, dupa ce veti fii impreuna nu o sa mai simtiti ceea ce simtea-ti la inceput.
Sper ca te-am ajutat, pa.