| AndraMicutza a întrebat:

Bunahappy Va rog sa ma ajutati.Ieri mi-am luat un balsam schwarzkopf gliss hair repair repairs inside the hair cell. leave-in oil nutritive instant-repair-tratament anti-split-ends longer hair, prone to split-ends instant split-ends-protection. Si in spate.Scrie ro: Aveti parul lung cu varfuri despicate? exact de ce am eu nevoie numai ca nu inteleg mod de utilizare.:masati pe parul uscat cu prosopul dupa fiecare spalare si pieptanare.Nu clatiti! Evitati contactul cu hainele. Este un tratament instant-repair cu ulei de argan &shea pentru protectie imediata a varfurilor despicate, fara a supraincarca parul. Va rog din suflet sa ma ajutati sa inteleg cum ii mod de utilizare.happy

2 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Sa masezi cu prosopul pe par uscat? Nici eu nu inteleg big grin daca nu necesita clatire, si e doar pentru varfuri despicate atunci e clar, dai pe manute, si masezi varfurile.

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Cred ca mai degraba vorbesti despre uleiul de ricin tu. acolo am inteles ca trebuie actionat asa fiindca e foarte puternic. Cu uleiul de argan si unt de shea nu te supui unor tratamente asa dure http://www.frunza-verde.ro/ulei-de-argan