| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

va rog sa ma ajutati...imi place foarte mult un baiat dar el este foarte indiferent de la un timp, desi la inceput nu era asa sad ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| ryxize a răspuns:

Incearca sa mai vorbesti cu el inprivinta asta! Poate si el te iubeste, dar te pune la incercare sau nu te iubeste si la inceput a vrut sa se distreze putin de aia tie ti se parea ca nu e indiferent! Daca nu reactioneaza la spusele tale incearca sa-l lasi in pace kear daca iti va fi greu, dar nu poti impune pe cineva sa te iubeasca! Poate daca o sa-i dai de inteles ca kear iti pasa de el isi va schimba atitudinea fata de tine si va merge totul bine! Nici nu mai stiu...vezi si tu!

11 răspunsuri:
| adelle23 a răspuns:

Ai vb cu el numai pe mess? sau e indiferent asa, in viata reala?

| Jupiter a răspuns:

Stai de vorba cu el, afla ce s-a intamplat...

| SLeVeN a răspuns:

Poate ca nu-i mai place de tine thinking incearca sa vorbesti cu el si daca te ignora incearca sa-l uitiwinking.

| cutie a răspuns:

Cora, baiatul ala stie ca il placi? Nu poti decat sa. vb cu elbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cora, ce ai? daca a devenit indiferent fata de tine, da-i papucii.nu mai exista remediu.chiar daca tu il placi foarte mult. sper sa vii peste cateva zile si sa ne spui ca s-a rezolvat.

| spin a răspuns:

Daca nu sunteti insieme inseamna ori k nu vrea sa fiti mai mult decat amici, ori ca te tine putin in suspans... dar daca sunteti insieme inseamna ca ceva nu mai merge...incearca sa vb cu el...(scuzi daca am gresit ceva, dar sunt de mult timp afara din tara si unele cuv nu mi le amintesc pe moment.aproposito.insieme inseamna daca sunteti "iubiti")

| Adyna_2391 a răspuns:

Draga mea stiu ce inseamna sa iubesti si iubirea sa nu iti fie impartasita; e foarte greu, ai impresia ca nimic nu mai conteaza pentru tine, dar din experienta mea iti pot da doar un sfat pe care il dau tuturor fetelor:Baietii sunt ca trenurile:unul vine altul pleca.asa ca nu mai fi suparata din cauza asta pentru ca sunt sigura ca el are de pierdut, nu tu.cand o sa te astepti mai putin o sa gasesti baiatul care sa stie sa aprecieze dragostea ta. Te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima chestie pe care tu va trebui sa o faci este sa vb cu respectivul...sa-ti impartasesti sentimentele fata de el cu toate ca uneori este greu sa faci acest lucru....si poate acesta nu o sa mai fie la fel de indiferent ca pana acum....intotdeauna cand iubesti pe cineva trebuie sa-ti exprimi sentimentele inainte sa fie prea tarziu

| vykkusor a răspuns:

Fii directa si intrebal sincer ce simte? incearca sa-i cunosti sentimentele...

| Ruxyana a răspuns:

Vorbeste cu el. spune-i ce simti...
probabil este indiferent pentru ca are orgoliu si mandriehee hee...majoritatea baietilor sufera d astalaughing
sau poate...nu te place.:S
intreaba-l daca te place... daca te place este un baiat norocos. daca nu te place nu meritawinking...

| CMaria21 a răspuns:

Mai din punctul meu de vedere ''this boy'' si'a atins scopul...adica...baietilor le place k fetelor sa le placa de ei. poate ca nici nu i se pare simpatica o fata... dar se simte bine daca acea fata se uita dupa el... k asa sunt baietii... cel mai ok ar fi sa stai d vb cu elwinking