| blueeyedgirl a întrebat:

Va roooog dati-mi repese un site de pe care sa downlandez un photoshop bun, multumesc

2 răspunsuri:
| sallysirop a răspuns:

Nu vei gasi asa ceva, cel putin eu cand am cautat n-am gasit. Dar l-am luat de la cineva.

| ForteGames a răspuns:

Ce fel de photoshop vrei? Ca sa iti dau link! Cel putin unii nu stiu sa caute pe net genul colegului sallysirop care se spala pe maini. nu trebuie sa isi dea parerea ori stie sa te ajute ori nu! si cu asta basta! Trimite-mi un mesaj privat ce photoshop vrei si iti rapund indata ce primesc mesajul!