| ZeroZahar a întrebat:

Va roooog. Dau fundita celui care imi poate da si me cateva idei despre urmatoarea cerinta :

Realizati un chestionar [10 intrebari] cu raspuns dual [da sau nu ], multiplu sau deschis pe tema :
-influenta mass media in viata individului SAU
-timp liber adolescenti

Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INFLUENTA MEDIA IN VIATA INDIVIDULUI!
1 Considerati ca masmedia are vreun aport in formarea intelectuala a tinerilor?
a]- da
b]- nu
2 Considerati ca efectul masmedia asupra tinerilor este mare sau mic?
a] - mare
b] - mic
3 Considerati ca influenta masmedia asupra tinerilor este pozitiva sau negativa?
a]- pozitiva
b]- negativa
4 Credeti ca in urmatorii 5 ani influenta media asupra tinerilor va creste sau va scadea?
a]- va creste;
b]- va scadea
5 Credeti ca influenta media asupra tinerilor in urmatorii 10 ani va creste sau va scadea?
a] - Va creste
b] - Va scadea.
6 Credeti ca masmedia are vreun efect negativ sau pozitiv asupra persoanelor e varsta mijlocie?
a] da
b] nu
7 Credeti ca masmedia are un efect pozitiv sau unul negativ asupra persoanelor de varsta mijlocie?
a] pozitiv;
b] negativ
8 Credeti ca masmedia are vreun efect, pozitiv sau negativ asupra persoanelor in varsta?
a] da
b] nu
9 Influenta masmedia asupra individului in varsta, este una rea sau una buna?
a] -rea;
b] buna.
Credeti ca masmedia in sine este rea sau buna?
a]- rea
b]- buna.
Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy