| Adytzuuu a întrebat:

. Buna va uitaty la nini? che parere aveti despreworriedofia, Martin, Lola.Tony,Juan,Nini,Abel,Axel

10 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy ma uit in fiecare seara love struck imi place mult.

Sofia - cam enervanta
Martin - e putin obsedat de Lola dar e dragut big grin
Lola - e frumoasa si imi place cum isi joaca rolul, doar ca nu prea tine la Abel [ din cate imi dau seama ]
Tony - e prea frumos pentru Cheoo laughing [ nu stiu cum se scrie ]
Juan - mie sincer mi-e putin mila de el, tot timpul ii i-a Martin inainte [ ii fura iubita ]
Nini - cam prostutahee hee tot timpul intra in belele.
Abel - e dragut love struck love struck pacat ca Lola nu tine prea mult la el straight face
Axel - urat :~p si foarte enervant

Super telenovelahee hee.

| Confucius a răspuns:

Of eu nu stiu cum a facut martin cunostinta cu toni

| adysnake a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net - Episoadele dublate in romana !

| Amalia_9679 a răspuns:

Sofia-nu o suport

Martin-ii super, dar cam afemeiat(in film)

Lola-super...imi place ca nu are fite si ii realista

Tony-cam prostut dar dragut

Juan-cel mai bun dintre toti

Abel-geloslaughing

Axel-tampithappy

| BeatriceKnowles a răspuns:

Buna:*Da ma uit la Nini, si e super telenovela.
Sofia-Dragutza...dar cam fitoasa si enervanta.
Martin-Prea afemeiat, adica eu nu il inteleg da e dragutbig grin
Lola-Frumoasa.
Tony-Prea frumos pentru chow laughing exact cum a spus si "@friends''
Juan-Frumos s-ar potrivi cu carla.
Nini-O ador, dar e un pic prostuta ar fi trebuit sa fie mai tupeista cu celina.
Abel-Dragutzell,.
Axel-...

| AlyGreenEyes a răspuns:

Si eu ma uit la "Nini" mi se pare foarte interesant.

Uite parerea mea sincera despre personaje:

Sofia-ff frumoasa si vicleana dar e cam prefacuta si umbla cu tot felul de minciuni

Martin-obsedat de Lola si cam aerian dar intruchipeaza baiatul modern, un tip plictisit, cu ochii dupa fete ce nu se impaca cu scoala si da bir cu fugiti atunci cand da de belea

Lola- frumoasa, desteapta si sincera...imi place de ea pacat ca nu il iubeste pe Abel asa cum merita el

Juan-uneori chiar mi-e mila de el, Martin i-a furat iubita si cred ca la facut sa sufere

Nini-prostuta, aeriana, zapacita dar e frumoasa si buna

Abel -dragut

Axel -urat, rau si tare enervant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Butan ioana lol nu am pierdut nici un episod sofia este sexi mai ales la bikyni
lola e urata si nu isi joaca rolul bine ii cam place de martin iubitul meu si al sofiei sofia nu e enervanta e superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea =sofia superrr draguta frumoasa si inteligenta innebunesc dupa ea, martin e dragut dar cea ce nu imi place e ca o place pe proasta de lola, lola e o tampita voi nu vedeti ce fel arata, tony e dragut si amuzant, juan imi place pentru ca e indragostit de sofia, nini imi place dar e cam prostita si naiva, abel nu int ce vede la lola si axel e oribil

| sofia2000 a răspuns:

Sofia e frumoasa, martin e obsedat de lola, lola nu isi apreciaza iubitul, tony e dragut juan e dragut si mi-e mila de el deoarece martin ii fura totul nini prostuta si iincurcata abel nu stiu axel seamana cu o oaie netunza de un an.

| Kidda75 a răspuns:

Hya.doa ma uit in fiecare seara